Veřejné plnicí stanice CNG

Veřejné plnicí stanice CNG
Veřejné plnicí stanice CNG

logojab.jpg

logoaspro.jpg

   

                                                                                                                                   

                 

Veřejné plnicí stanice, které dodává naše firma, jsou postaveny na základě kompresorů firem  J.A. Becker & SöhneDELTA COMPRESION S.A. Tyto firmy disponují  mnohaletou zkušeností ve výrobě vysokotlakých kompresorů pro CNG a vyrábí rozsáhlé výkonové řady kompresorů. 

                               Becker           Aspro SCA 50        Aspro IODM 70

 sací tlak (bar)        0,15 – 0,9                0,2 – 25                    0,1 – 60

 výkon  (m3/hod)       85 – 160                90 – 500                  116 – 800

 příkon v (kW)           27 – 40                  30 – 45                      45 – 132

Kompletní technologie je instalována  v kontejnerech, které jsou vybaveny tepelnou a protihlukovou izolací. Standardní provedení dosahuje hlukové zátěže menší než 75 dB(A) v 1 metru od kontejneru, dle požadavku lze nabídnout provedení 60 nebo 55 dB(A).

Vzhledem k tomu, že plnicí stanice se dodává vždy dle konkrétního požadavku zákazníka, každému řešení odpovídá i jiná velikost kontejneru. Rozměry se pohybují od 6.500 – 11.000 mm délky, šířka 2.400 mm a výška 3.000 mm.

Stanice je vybavena sušícím systémem plynu na vstupu a dosoušením na výstupu s tím, že garantujeme rosný bod -25o C při tlaku 200 bar.

Plnicí stanice je vybavena skladovací bankou, která je rovněž umístěna v kontejneru. Standardní velikost modulu  je 15 lahví x 140 litrů tj. 2.100 litrů, 525 m3  CNG. Při předpokladu vyšších odběrů se instalují 2 moduly. Velikost lze upravit dle požadavků zákazníka.Propojení banky je 3 liniové, což zrychluje plnění a zvyšuje významně využití kapacity banky.

Plnicí stojan a tankovací automat jsou umístěny mimo kontejner dle dispozičního řešení konkrétní plnicí stanice na plnicím ostrůvku.

Používáme plnicí stojany firmy COMPAC. Jedná se o vysokorychlostní stojany s rychlostí plnění až 80 kg/min. Stojany mohou být dodány  s jednou nebo dvěma hadicemi s koncovkou NGV1 nebo NGV2 a s jedním nebo 2 obchodními měřeními.

Tankovací automat se dodává dle přání zákazníka. 

Všechny námi dodávané plnicí stanice jsou vybaveny monitorovacím systémem chodu stanice.Údaje z tohoto systému jsou přenášeny prostřednictvím internetu jak provozovateli stanice, tak i servisní organizaci.

tvaja CNG > Produkty a služby > Plnicí stanice CNG > Veřejné plnicí stanice CNG